Hajdukprvenstvo

Bruno Durdov zabio hat-trick u gostujućoj pobjedi kadeta Hajduka, pioniri odigrali neriješeno

Piše Sport SD
19. studenog 2023. - 15:57

Kadeti Hajduka odradili su gostovanje kod Lučkog s rezultatski uvjerljivih 3:0, ali treba reći da je domaćin ipak do 77. minute bio u igri s minimalnim zaostatkom. Pitanje pobjednika riješio je nezaustavljivi  Bruno Durdov - javlja Hajduk.hr.

Mrežu Ante Ćorića načeo je u 36. minuti udarcem s 13 metara iskosa, a onda je u kasnoj fazi utakmice u četiri minute još dva puta pogodio cilj. Drugom pogotku prethodila je precizna dijagonala Duje Milišića, a za konačnih 0:3 Durdov je zabio iz odbijanca i donio tri boda svojoj momčadi.

KADETI: Lučko - Hajduk  0:3 (0:1)

1. HNL – 13. kolo

Igralište: Lučko

Sudac: Martin Turčin (Tuhelj)

Strijelci: 0:1 Durdov (36), 0:2 Durdov (73), 0:3 Durdov (77)

Hajduk: Mašković (od 80. Grubišić), Hrastović (od 80. Pedisić), Kralevski, Čupić, Milišić (od 80. Kuzmanić), Vojvodić, Ora (od 71. Medvid), Kajtazi (od 77. Burić), Durdov, Matić (od 71. Mišura), Zudin (od 77. Pranić).

PIONIRI: Lučko - Hajduk  1:1  (0:0)

Sudac: Zdravko Fotivec (Špičkovina)

Strijelci: 0:1 Paštar (50), 1:1 Klakočer (55)

Hajduk: Pandurić, Slatina, Domazet, Šimović, Paštar, Modrić, Pjević, Matko, Ruso (od 36. Ćukušić), Alujević, Slavka (od 61. Katuša).

Pioniri Hajduka s još jednog gostovanja vraćaju se s polovičnim plijenom. Bijeli su dominirali u tvrdoj utakmici i došli u vodstvo sredinom drugog poluvremena. Nakon jednog prekida najbolje se snašao Marko Paštar i svladao Leona Plešu.

Pet minuta kasnije, nakon pogreške u obrani Bijelih, Lučko preko Natka Klakočera dolazi do izjednačenja, a svi napori Bijelih da u posljednjih 15 minuta dođu do pobjedonosnog pogotka ostali su bez rezultata i oba takmaca na kraju su osvojila po jedan bod.

23. svibanj 2024 03:21