Novi uvjerljiv poraz Cedevite u Euroligi

26. listopada 2012. - 23:35
Košarkaši Cedevite u 3. su kolu skupine C Eurolige pretrpjeli i treći poraz, uspješniji je u Istanbulu bio domaći Anadolu Efes sa 66-85 (23-14, 21-14, 22-19, 19-19).

Niti u svom trećem nastupu u najjačem klupskom europskom natjecanju Cedevita nije bila niti blizu pobjedi. Već krajem prvoga poluvremena domaći je sastav imao i 20 koševa prednosti (44-24), tijekom drugog poluvremena ta je prednost rasla i do 25 koševa razlike, pa je konačnih 19 poena zaostatka čak i prihvatljivo za Cedevitu.

Bracey Wright i Marques Green sa po 14 pogodaka su predvodili Cedevitu, dok je Saša Vujačić sa 18 koševa bio najefikasniji kod Anadolu Efesa, ali odličan je bio i Jordan Farmar sa 14 poena, devet asistencija i šest skokova.

U 4. kolu za tjedan dana Cedevita će gostovati kod europskog pr...
27. svibanj 2024 07:32