Košarka1. Liga košarkaša

Očekivan poraz Amfore u Rijeci, Nenad Videka: ‘31 izgubljena lopta?! To u seniorskoj košarci još nikad nisam vidio...‘

Piše Mladen Bagić
14. veljače 2022. - 13:18

Nije se realno moglo na Trsatu očekivati ništa više osim časnog poraza. Kvarner je iskusna momčad, koja je dozirala svoje kapacitete, igrajući sa svim raspoloživim snagama. Vidljivo je to i kad se pogledaju ishodi pojedinih dionica. U prvoj je domaćin s 14:10 u 4. minuti do isteka 10. minute napravio seriju 16:2, i sebi dozvolio luksuz da izgubi sljedeću četvrtinu.

Nakon poluvremena i sasvim dobrih -10 Makarani su opet pritisnuti u trećoj četvrtini, a posljednja se igrala posve u egalu, uz rasterećenje igrača na obje strane. Domaćina je predvodio kadet, 16 - godišnji Vigo Bart koji je dobio najveću minutažu (32) i zabio 20 poena, dok su veterani Štemberger i Perković imali svojih 20-ak minuta. Marcelić i Bokšić kod Amfore igrali su po 35 minuta i teško je bilo oček...

02. lipanj 2024 06:26