Ostalopregled nhl večeri

Hokejaši Caroline i Calgaryja stigli do uvodnih pobjeda u konferencijskim polufinalima

19. svibnja 2022. - 12:20

Do uvodnih su pobjeda u konferencijskim polufinalima doigravanja američko-kanadske HNL lige stigli hokejaši na ledu Caroline i Caglaryja.

Obje su momčadi na startu serija koje se igraju na četiri pobjede iskoristile domaćinstvo te upisale prve pobjede. Carolina je to učinila protiv New York Rangersa nakon produžetka (2-1), dok je u pravom vatrometu golova Calgary nadigrao Edmonton 9-6.

Rangersi su ranim pogotkom Filipa Čytila vodili kod Caroline sve do dvije minute prije kraja kada je Sebastian Aho izjednačio za domaćina koji je potom, u produžetku, ostvario i pobjedu nakon što je Ian Cole naciljao suparničku mrežu.

Daleko raskošnije, kada su pogoci u pitanju, bilo je na ogledu Calgaryja i Edmontona gdje je domaćin nakon samo šest minuta imao velikih 3-0. Potom je vodio 5-1 i...

23. svibanj 2024 16:35