Strani nogometlewandowski presudio

Bayern pobijedio Werder i osigurao osmi uzastopni naslov prvaka Njemačke

16. lipnja 2020. - 23:01

Još jednom je poljski golgeter Robert Lewandowski donio pobjedu Bayernu, koji je u utorak u 32. kolu Bundeslige u gostima dobio predzadnji Werder sa 1-0. Tako je Bayern osigurao osmi uzastopni naslov prvaka Njemačke, a 30. ukupno, pa su posljednja dva kola za njega revijalna.

Pobjednički pogodak Lewandowski je zabio u 43. minuti. To mu je 31. u Bundesligi, a 46. u svim natjecanjima ove sezone. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić nije bio u sastavu Bayerna.

Prethodno je Borussia Moenchengladbach kod kuće dobila Wolfsburg s 3-0, izborivši važnu pobjedu za plasman u Ligu prvaka. Domaćini su nakon prvog poluvremena vodili s 2-0. U 10. minuti iz kontranapada zabio je veznjak Jonas Hofmann, a isti igrač je u 30. minuti nakon lijepe akcije povisio na 2-0.  U 65. minuti pogrešno dodavanje ...

26. svibanj 2024 01:12