Strani nogometfrancusko prvenstvo

Marseille u tri minute slomio otpor Toulousea: iskoristili su igrača više i pobjedom skočili na drugo mjesto

25. studenog 2019. - 00:53

Nogometaši Olympique Marseillea skočili su na drugo mjesto ljestvice francuskog prvenstva nakon što su u susretu 14. kola na gostovanju pobijedili Toulouse sa 2-0.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 41. minuti kada je Toulouse ostao s igračem manje nakon što je Steven Moreira isključen zbog oštrog prekršaja.

Marseille je u nastavku iskoristio igrača više i s dva gola između 76. i 79. minute izborio je pobjedu. Strijelci su bili Dario Benedetto (76) i Nemanja Radonjić (79). Duje Ćaleta-Car je zbog suspenzije propustio susret.

U ranije odigranom susret Bordeaux je pobijedio Monaco sa 2-1 okrenuvši rezultat nakon što su gosti poveli. Toma Bašić je odigrao cijeli susret za domaćine, dok je Danijel Subašić utakmicu pratio s gostujuće klupe za pričuve.