Skandalozan potez igrača makedonske Shkëndije: ljut zbog isključenja suigrača glavom udario suca

Piše R.R.
31. srpnja 2019. - 01:44
111red

Makedonski nogometaš Agim Ibraimi postupio je skandalozno, nesvakidašnje na susretu Dudelangea i Shkëndije igranom u Luksemburgu u sklopu 2. kola kvalifikacija za Europa ligu.

U uzvratnom dvoboju Makedoncima nije baš išlo sve po planu, Dudelange je slavio u Tetovu 2:1, vodio je do 92. minuta kada je upravo Ibraimi poravnao rezultat. No dvije minute kasnije napravio i nesvakidašnji incident.

Gosti su svim silama krenuli u napad, želeći doći nekako do pogotka i produžetaka, ali su istovremeno ostavili i veliki prostor u obranu. Upravo je u četvrtoj minuti nadoknade bljesnula kontra domaćina, Natami je pobjegao i gostujući igrač Nafiu je kao posljednji u obrani oborio suparničkog igrača u izglednoj situaciji. Sucu iz Walesa Iwanu Griffithu nije preostalo ništa drugo nego pokazati izrav...

27. svibanj 2024 07:32