Vaterpolo‘barakude‘ nisu uspjele

Hrvatska uvjerljivo izgubila od Španjolske i ostala bez finala Svjetskog prvenstva

Piše Ivan Renić, SPORT SD
1. srpnja 2022. - 20:28

Hrvatski vaterpolisti nisu se, nažalost, plasirali u finale Svjetskog prvenstva u Mađarskoj. Bolja od „barakuda” s 10:5 bila je Španjolska. Opet ta „furija”. Vezali smo i četvrti poraz protiv njih i ostali tako bez borbe za zlato. Ipak, ništa još nije gotovo. U nedjelju nas u utakmici za broncu očekuje sraz s Grcima.

Bilo je to blijedo izdanje Hrvatske, prije svega u napadu. Nimalo nalik na utakmicu protiv Srbije u kojoj je sve prštalo od sjajnih poteza i raznovrsnih rješenja. Bez pogotka smo bili čitavu drugu i zadnju četvrtinu. Nismo imali ideje u napadu. Španjolci su dobro odigrali svoju obranu ili „gegenpressing” kako je ovih dana nazivaju u svojim medijima.

Mršava tri pogotka bila su na našoj strani semafora nakon poluvremena. Međutim, za to vrijeme ni Španjol...

28. svibanj 2024 17:56