Domaći nogomet2. pretkolo

Rijeka do minimalne prednosti protiv Ferencvarosa

18. srpnja 2014. - 00:34
Na otvaranju nove europske sezone nogometaši Rijeke su na Kantridi pobijedili Ferencvaros 1-0 i približili se plasmanu u treće pretkolo Europske lige.

Pogodak odluke zabio je Ivan Krstanović u 84. minuti iz kaznenog udaraca kojeg je izborio Andrej Kramarić. Rijeka je posve zasluženo stigla do pobjede. Dominirala je cijeli susret, prema mađarskim vratima ja uputila 15 udaraca, a imala je i 12 kornera. S druge strane Mađari nisu uputili niti jedan udarac prema Kvržićevim vratima.

Rijeka je puno bolje otvorila utakmicu i tijekom prvog poluvremena i već u trećoj minuti je mogla do vodstva, no Krstanović je loše pucao. Deset minuta kasnije Sharbini je odlično proigrao Krstanovića koji je još jednom loše reagirao. U nastavku susreta mađarskim vratima su prijetili i Sharbini, Jajalo, M...
08. svibanj 2024 06:25