Domaći nogometprvi poraz u kvalifikacijama

Čačić: Remi bi bio realan i pravedan; Badelj: Zaslužena pobjeda Islanđana

12. lipnja 2017. - 01:05

Nedostajalo nam je preciznosti i energije, ništa od onoga što smo željeli nismo ostvarili, kazao je nakon poraza kod Islanda (0-1) u kvalifikacijama za SP izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Ante Čačić.

"Ovo nije bila prava Hrvatska, bilo je dosta tehničkih grešaka, a oni su očito imali više energije. Utakmica je bila bez šanse, a odlučio je prekid, korner u 90. minuti.Island je vrlo homogena ekipa, a mi nismo imali dovoljno energije za ovakvu utakmicu. Premalo smo napravili u napadu, jednsotavno nismo imali mirnoće u igri.

Oni nisu stvorili niti jednu priliku do 90. minute, pa bi remi bio realan i pravedan.  Ne slažem se da sam kasno mijenjao, možda bi bilo bolje da nisam vadio Mandžukića u 89. minuti. Imamo još četiri utakmice dokraja kvalifikacija,  još uvijek vodi...

26. travanj 2024 14:33