Domaći nogometLIGA PRVAKA

Otvorena vrata plasmana u treće kolo: Mišić i Matei osigurali Rijeci miran uzvrat

Piše R.R.
11. srpnja 2017. - 23:11
rijeka_newsaints19-110717

Nogometaši Rijeke pobijedili su na svojoj Rujevici The New Saints 2:0 u prvom ogledu 2. pretkola Lige prvaka. Rijeka je dominirala, a strijelci su bili Josip Mišić u 4. minuti iz slobodnog udarca nakon loše reakcije vratara Paula Harrisona te Rumunj Florentin Matei u 68. minuti. Uzvrat kod prvaka Walesa igra se 18. srpnja.

Rijeka - New Saints 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Mišić (4.), 2:0 Matei (68.)

Rijeka: Sluga – Ristovski, Župarić, Elez, Zuta – Bradarić, Mišić – Vešović, Gotgon, Heber – Gavranović

New Saints: Harrison – Routledge, Saunders, Rawlinson, Edwards – Brobbell, Spender, Pryce – Mull, Quigley, Fletcher.

IZ MINUTE U MINUTU

4. - poveli su domaćini iz prve prilike slobodnjak s idealne pozicije; Mišić je lako prebacio živi zid, čini se da je vratar gostiju pogriješio u procje...

26. travanj 2024 02:59