Domaći nogometrazbijeni na domaćem terenu

Riječani doživjeli potpuni potop u utakmici odluke

2. studenog 2017. - 21:53
rijeka_austria53-021117

U susretu 4. kola D skupine Europske lige Rijeka je na Rujevici izgubila od bečke Austrije 1-4 i još se više udaljila od plasmana u drugi krug natjecanja.

Hrvatski prvak je prije 14 dana slavio u Beču 3-1, no večeras su Austrijanci uzvratili na Rujevici ostvarivši još uvjerljiviju pobjedu.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Dominik Prokop (41, 62), a golove za goste zabili su i Tarkan Serbest (73), te Cristoph Monschein (83). Za Rijeku je zabio Domagoj Pavičić (61), dok je Josip Mišić u 72. minuti zaradio isključenje.

Gosti su poveli u 41. minuti golom Prokopa koji je prošao 'kroz' trojicu igrača Rijeke i zabio pored nemoćnog Prskala. Rijeka je uspjela izjednačiti u 61. minuti golom Pavičića na dodavanje Gorgona. Međutim, u idućem napadu gosti su stigli do novog vodstva,...

26. travanj 2024 14:07