Proslavio 100. nastup za Istru, pa se u drugoj minuti teško ozlijedio: ‘Dragi gledatelji, nadam se da ovo niste vidjeli‘

Piše Sport SD
1. prosinca 2023. - 18:20

Prvu utakmicu 17. kola SuperSport HNL-a između Istre 1961 i Varaždina obilježila je teška ozljeda domaćeg braniča Luke Hujbera.

Igrač domaće momčadi je već u drugoj minuti nakon kontakta ostao ležati na travnjaku i došlo je do, činilo se na snimci, loma ruke. Nakon pružene pomoći, ustao je s travnjaka i izašao iz igre, a zamijenio ga je Advan Kadušić.

Inače, Hujberu je ovo bila jubilarna 100. utakmica u dresu Istre. Nažalost, neće je pamtiti po dobru. Komentator susreta na Max Sportu na kontakt je reagirao rečenicom: "Dragi gledatelji, nadam se da ovo niste vidjeli".

Trenutno se igra drugi dio sisreta, a Istra ima vodstvo od 1:0. U samoj završnici poluvremena domaćini su poveli odličnim udarcem Matheusa, a gol možete pogledati OVDJE.

28. travanj 2024 08:49