Solinjani fantastičnom predstavom u Zmijavcima osvojili 28. memorijalni turnir Marijan Šuto mrma

Piše Ante Ujević
25. srpnja 2022. - 19:52

Fantastična finalna utakmica na 28 Memorijalu Marijan Šuto Mrma u Zmijavcima između dva drugoligaša Solina i Dugopolja. Finalna utakmica privukla je veću posjećenost gledatelja tako da ih je oko 600-njak moglo uživati u nogometnoj predstavi ove dvije ekipe .Na kraju pehar pobjednika ide u Solin, ekipi koja je posve zasluženo u obje utakmice pokazala najviše, a pogotovo u 30 minuta danas protiv Dugopolja gdje je na semaforu stajalo 5:1.Velike čestitke momčadi Tonija Golema i Solinu na pruženoj igri ovdje u Zmijavcima.

Solin je u utakmicu krenuo furiozno već nakon pola sata utakmice nestvaran rezultat 5:1 za Solin u Zmijavcima. Briljantno poluvrijeme odigrao je tamnoputi napadač Stephen Chinnedu koji u samo 20 minuta došao do hattricka. Prvo je u petoj minuti utakmice sam izbje...

25. travanj 2024 23:46