HajdukTKO ZABIJA, DOBIJA

Bijeli imaju golgetere, a crveni pucaju ćorcima

15. listopada 2016. - 01:08
hajduk_slaven15-170916

Hajduk derbi čeka sa 21 bodom nakon 11 kola, a Split ih ima samo četiri uz gol razliku - 2:17.

Nevjerojatan jaz i to je još Hajduk na četvrtom mjestu, što se drži slabim plasmanom za “bijele”; što bi bilo da je Hajduk mrvu bolji... Iza svega stoje – golovi, Hajduk ima raspucan napad.

Na stranu 0:0 s Dinamom, prije toga u Poljudu četiri komada Slavenu, šest Cibaliji, deset u dvije utakmice! Sljedeći molim, to je Split!

Oružje u splitovaca pak dugo šuti. “Crveni” ruše negativne rekorde: najslabiji su napad u – Europi!

Split je Cibaliji zabio dva gola nakon 1124 minute posta (računajući od proljeća), a onda se post nastavio, sad je suša na 594 minute! Dva gola u 11 utakmica, 0,18 po utakmici, slabiji su i od crnogorskog Jedinstva iz Bijelog Polja.