Sport Hajduk

nije išlo

Kadeti Hajduka s igračem manje poraženi od Dinama u finalu kupa

nije išlo

U zanimljivom susretu finala kadetskog kupa igrač iHajduka poraženi su od vršnjaka Dinama rezultatom 3:2. Golove za Bijele postigli su Šego i Blagaić, dok su se za Dinamo u strijelce upisali Pršir, Marin i Šipoš. Ključan trenutak utakmice bio je u 47. minuti kada je Kreković zbog prigovora dobio crveni karton i ostavio svoju momčad s 10 igrača.

Ludbreg, 19. svibnja 2017.

Sudac: Josip Lučić (Vinkovci)

Finale kupa Hrvatske za kadete

HAJDUK - DINAMO

Hajduk: Baždarić, Vušković, Karabaitć, Ševelj, Radić, Čuić, Kreković, Brnić, Bajić, Blagaić, Šego

Klupa: Runje, Šantalab, Jenjić, Rončević, Palaversa, Buble, Šarić

Dinamo: Josipović, Hrvoj, Čolina, Jelenić, Leš, Krizmanić, Kapitanović, Ernst, Šipoš, Pršir, Marin

TIJEK UTAKMICE

80+3` Kraj utakmice.

80+2` Izlazi Hrvoj, u igri je Tomašković.

80` Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

77` Izlazi Šipoš, u igri je Župan.

75`Izašao je Pršir, u igri je Đumlijan.

74` Pa što je sada Bajić promašio? Nevjerojatno, išao je sam na golmana i prepucao gol.

71` Ušao je Šarić umjesto Karabatića.

65` Izašao je Kapitanović, u igri je Mihaljević.

63` GOL! Šipoš je vratio vodstvo Dinamu.

57` GOOOOL! Ubacio je Palaversa, a najbolje se snašao Blagaić i donijeo izjednačenje Bijelima!

50` Požutio je Leš.

49` GOL! Prekrasan pogodak iz slobodnog udarca zabio je Antonio Marin za vodstvo Dinama 2:1.

48` Ševelj je izašao, a u igri je Šantalab.

47` Crveni karton je dobio Kreković! Očito je nešto grubo rekao Lučiću.

41` U igri je Rončević koji je zamijenio Brnića te Palaversa koji je ušao umjesto Čuića.

41` Počelo je drugo poluvrijeme.

40+1` Kraj prvog dijela.

40+1` Velika šansa za Hajduk! Blagaić je pucao, ali sjajno brani Josipović

40` Opasno je pred golom Hajduka, ali Bijeli nekako odolijevaju. Bolji je Dinamo u prvom dijelu i Hajduku će dobro doći odmor.

36` Sjajna prilika za Dinamo, ali Baždarić zaustavlja udarac Pršira.

34` Ševelj je dobio žuti karton.

28` Prohujala je jedna lopta kroz Dinamov šesnaesterac nakon slobodnog udarca, ali nitko od igrača Hajduka nije uspio doći do nje.

21` Kratki predah na utakmici zbog vrućine.

21` GOL! Pršir je točan s bijele točke, Dinamo je izjednačio na 1:1.

20` Kaznieni udarac za Dinamo. Blagaić je srušio Ernsta.

19` Preselila se igra na sredinu terena.

13` Preuzeo je Dinamo inicijativu, ali dobro se brani Hajduk.

10` Pucao je Ernst, ali lak posao za Baždarića.

9` Umalo je Šego povećao vodstvo, ali njegov udarac odlazi malo pored vratnice.

5` GOOOL! Šego je sjajnom solo akcijom doveo Bijele u vodstvo 1:0!

4` Dobro je Kapitanović ušao u kazneni prostor Hajduka, ali igrači Bijelih lakoćom rješavaju opasnost.

1` Počela je utakmica.