HajdukČarobna večer u Los Angelesu

Fran Tudor otišao preko 2 milijuna eura: Presretan sam zbog svoje izvedbe

30. svibnja 2017. - 01:01
hajduk_dinamo2-200316.JPG

Fran Tudor bio je prvo ime neočekivanog trijumfa reprezentacije Hrvatske nad Meksikom (2:1).
Mladi hajdukovac prvo je asistirao kapetanu Duji Čopu za vodeći pogodak, a onda je samo minutu kasnije “blitzkrieg” sastava izbornika Ante Čačića zaokružio pogotkom, pokazalo se na koncu golom odluke. Bilo je to i više nego dovoljno za titulu najboljeg igrača susreta.

I ostatak Hajdukovog reprezentativnog trojca imao je vrlo zapažene role u Los Angelesu. Nikola Vlašić i Zoran Nižić u svojim debijima za “kockaste” također su se vrlo dobro snašli u početnoj postavi. Pogotovo Vlašić u prvom poluvremenu kada se Hrvatska pokazala u vrlo dobrom izdanju, za razliku od drugoga dijela kada je gol Lovre Kalinića bio pod opsadom kao nekoć Alamo jer je meksički izbornik Osorio tada na teren postao n...

26. travanj 2024 11:33