Hajdukbili tići

Hajdukovi pioniri svladali Šibenik i plasirali se u finale kupa NS Split

Piše PSD
12. prosinca 2018. - 16:32

Hajdukovi pioniri plasirali su se u finale Kupa središta Split pobijedivši s 3:2 vršnjake iz Šibenika na pomoćnom terenu stadiona Poljud. Momčad Jure Srzića veći dio posla odradila je u prvom poluvremenu stvorivši visoku prednost od 3:0.

Mrežu gostiju već u 3. minuti susreta načeo je Rino Škorlić, a period potpune dominacije Bijelih do 29. minute dva puta je okrunio Mislav Petrović. Prvi pogodak zabio je u 7. minuti, a drugi u 29. minuti susreta.

Šibenčani su se probudili u nastavku i s dva brza pogotka Jure Pešića, a zatim i Diega Sekulića vratili rezultatsku neizvjesnost, međutim do kraja utakmice Bijeli su kontrolirali utakmicu propustivši nekoliko šansi za povećanje vodstva. Na kraju je Hajduk zasluženo slavio i plasirao se u finale gdje će igrati protiv GOŠK-a iz Kašt...

26. travanj 2024 02:45