Bogdanović 'uništio' Orlando tricama: pogledajte njegov pobjednički koš

Piše PSD, Hina
6. ožujka 2017. - 09:28
boj00

08:28 - Bojan Bogdanović u pobjedi Washington Wizardsa protiv Orlando Magica (115:114) u posljednja dva napada zabio je dvije trice i tako osigurao pobjedu svom klubu.

Za 27 minuta na parketu Bogdanović je zabio 27 poena uz dva skoka i jednu asistenciju, a njegov šut za tricu bio je impresivan, pogodio je 8 od 10 pokušaja.

11:05 - Washington Wizardsi Bojana Bogdabnovića su sinoć sa 115-114 pobijedili Orlando Magic Marija Hezonje, a  sjajnu večer je imao Bojan Bogdanović sa 27 pogodaka za pobjedničku momčad od čega je čak osam trica.

Bogdanović je odigrao 27 minuta za Wizardse i zabio je isto toliko koševa, a tome je dodao dva skoka i jednu asistenciju. Vodeća momčad Jugoistočne divizije zaostajala je u utakmici čak 17 koševa i 11 nakon tri četvrtine, ali su njeni igrači tada ...

26. travanj 2024 16:05