Peti uzastopni trijumf Sixersa: Šarić oduševio s 25 koševa i 10 skokova

8. studenog 2017. - 10:44
sar00

Hrvatski reprezentativac Dario Šarić odigrao je svoju najbolju utakmicu u dosadašnjem dijelu NBA sezone te je sa 25 koševa i 10 skokova u 35 minuta igre pomogao svojoj Philadelphiji da dođe do pobjede 104-97 na gostovanju kod Utah Jazza, što je peti uzastopni trijumf Sixersa.

Košarkaši Indiane poraženi su na svom parketu sa 117-112 od New Orleansa, a Bojan Bogdanović je za Pacerse u 22 minute ubacio 14 koševa uz tri skoka i jednu asistenciju.

Niz poraza prekinuli su aktualni doprvaci koji su na svom terenu u Clevelandu svladali Milwaukee sa 124-119, uz 32 koša i 16 skokova Kevina Lovea te 30 koševa, osam skokova i devet asistencija LeBrona Jamesa. Gostima nije pomoglo 40 koševa Giannisa Antetokounmpa.

27. travanj 2024 06:47