Bogdanović ponovno oduševio: pogledajte njegove brojke u pobjedi protiv Magica

21. studenog 2017. - 11:20

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je odigrao još jednu sjajnu utakmicu, jučer je u pobjedi svojih Indiana Pacersa nad Orlando Magicom od  105-97 bio drugi strijelac sa 26 koševa.

Najbolji strijelac Indiane bio je Victor Oladipo koji je utakmicu završio sa 29 koševa i čak sedam ukradenih lopti.

Bogdanović je odigrao 35 minuta i učinku od 26 koševa (šut iz igre 9/15), od čega je pet trica (5/7) dodao sedam skokova i dvije ukradene lopte.

Indiana je jakom obranom prisilila Magic na 22 izgubljene lopte. Obje su momčadi bile izjednačene u prvom poluvremenu, no u drugom se Indiana  (10-8), zahvaljujući obrani, odvaja i ograničava Orlando (8-9) na svega 42 koša u zadnje dvije četvrtine.

U zadnjoj je četvrtini Orlando uspio doći na četiri koša zaostatka, ali onda Indiana pojač...

26. travanj 2024 01:31