Košarkadruga aba

Žuti doživjeli težak poraz na posljednjem gostovanju

21. ožujka 2018. - 21:25
split_borac5-140318

Novi težak poraz, na posljednjem gostovanju u ovosezonskoj Drugoj ABA ligi Split je uvjerljivo poražen u Cetinju čime je Lovćen (skor 11-10) na tablici pretekao sastav s Gripa (10-11).

Samo u početnih par minuta Splićani su držali korak, a onda su u šest minuta gosti iz grada pod Marjanom zabili samo dva koša.

Serijom 17:2 Lovćen je stigao do prednosti 21:9 već u desetoj minuti. Katastrofalno šutersko izdanje sastava trenera Ivice Skelina nastavilo se i u drugoj četvrtini (ukupni šut za tricu 3/19). U ofenzivnom dijelu gotovo da nije bilo raspoloženih igrača.

Na veliki odmor Split je otišao sa samo 20 postignutih koševa u isto toliko minuta, a na početku drugog poluvremena domaći su već imali visokih plus 23 (45:22). Kada se činilo da će Splićani u završnici barem malo popr...

26. travanj 2024 18:51