Košarkaskandalozno

Trijumf Cedevite u Beogradu: prekid trajao dvadeset minuta, suci napustili parket nakon upada navijača i ubacivanja predmeta

22. prosinca 2018. - 22:30
cedevita_krka9-251118

U derbiju 12. kola ABA lige košarkaši Cedevite pobijedili su na gostovanju Partizan sa 76-71 (17-18, 25-12, 18-24, 16-17) i tako uzvratili Beograđanima za poraz u prvom kolu ovosezonskog natjecanja.

Cedevita je do pobjede stigla zahvaljujući kapitalnoj prednosti stvorenoj u odlično odigranoj drugoj četvrtini i sjajnom izdanju Ede Murića u tom razdoblju, kao i u napetoj završnici.

Ponajviše zahvaljujući Muriću hrvatski prvak je došao do 12 koševa prednosti na poluvremenu. Slovenski reprezentativac i nekadašnji igrač Partizana ubacio je u osam koševa zaredom u Cedevitinoj seriji od 12-0. Murić se ključnim pokazao i u posljednjoj minuti kad je pogodio tricu za 74-68. U tom trenutku s tribine su ubačeni predmeti prema terenu, kojima su bili zasuti i suci koji su napustili parket. Pre...

26. travanj 2024 12:15