Ostalosplit tommy - futsal dinamo (19.30 SATI)

Svi na Gripe: 'Ajmo prvo riješiti Dinamo pa ćemo onda razmišljati o Nacionalu'

31. svibnja 2017. - 11:48

Nedjeljni revanš u Zagrebu bila je jedna od najuzbudljivijih utakmica doigravanja s pogotkom Sutona u posljednjoj sekundi za produžetke. Na Gripama će valjda biti drugačija priča.

Odluka o drugom finalistu prvenstva Hrvatske u futsalu pada večeras od 19.30 sati na splitskim Gripama. Futsal Dinamo izjednačio je polufinalnu seriju protiv Split Tommyja na 1:1 pobijedivši Splićane nakon produžetaka, pa će sve stati u završnih 40 minuta večerašnje majstorice.

Oba pogotka za Split Tommy u zagrebačkoj Kutiji šibica postigao je kapetan Josip Suton koji je uz vratara Žarka Luketina bio najbolji pojedinac gostiju. U drugoj minuti Suton je pogodio za 1:0, a u zadnjoj sekundi za 2:2, prije nego što je Čekol u produžecima postavio konačnih 3:2.