Siguran prvi korak: Kaštelani se lako obračunali s gostima iz Kranja

Piše Hrvoje Hrgović
27. prosinca 2017. - 22:27
kastela_odbojka9-131217

Startala je Srednjoeuropska liga u Kaštelima, prvi od tri dana turnira otvorili su domaćini protiv slovenskog Triglav Kranja te pobjedom na najbolji mogući način odradili prvi dio posla te sada u odličnom raspoloženju mogu odmoriti i čekati petak, odnosno ogled protiv slovačkog Spartaka.

Neugodan je bio prvi set za obje momčadi jer nijedna nije imala osjetnije vodstvo do samog kraja, doduše gosti su bili ti koji su više prednjačili, no ništa što se u par malih serija nije moglo stizati. Zapravo, tako je bilo do samog konca seta kada Kaštelani potpuno preokreću sliku te u pravim momentima rade razliku i dolaze do ukupnog vodstva.

Ispostavilo se da je drugi set sve što će do kraja meča otići na gostujuću stranu. Puno bolje ga počinju pa već na 2:5 domaćini zovu time-out. No,...

25. travanj 2024 15:57