Ostalofutsal

Makarani izborili polufinale protiv Dinama, hat-trick Kazazića

Piše Jakov Kovačević
16. svibnja 2018. - 09:50

Prednost domaćeg terena iskoristila je momčad Teo Strunje i u majstorici svladala Square rezultatom 6:2.

Tako  su Makarani drugom pobjedom izborili plasman u polufinale doigravanja za futsal prvaka Hrvatske, gdje će se sučeliti s Futsal Dinamom, drugoplasiranom momčadi iz regularnoga dijela sezone.

Prvo poluvrijeme proteklo je u odličnoj igri domaćih, ali i gostiju, a nije nedostajalo ni uzbuđenja i neizvjesnosti. Domaći su u 4. minuti došli u početno vodstvo, solo akciju Lucas je završio lob udarcem kojeg nije uspio obraniti Primić. A u 6. su u prilici bili Kuraja za goste te Vuković za domaće, i Bašković i Primić bili su sigurni.

Cvjetković je u 7. minuti iz slobodnog udarca sa desetak metara pospremio loptu u vrata domaćih za 1:1. Minutu iza toga novi pogodak gostiju,...

26. travanj 2024 13:14