Ostalorivijera slavi!

Makarani izborili plasman u top 16 Lige prvaka!

7. listopada 2018. - 00:26
novovrijeme_aktobe15-061018

Iako im je za osvajanje skupine bio dovoljan i bod, Makarani su od prve minute krenuli kao i uvijek – agresivno i visokim presingom. Dudu i Musinov zaprijetili su jakim udarcima koje je obranio Bairalijev, a onda su i Kazahstanci uzvratili.

Već na polovici poluvremena Novo Vrijeme se našlo pod pritiskom zbog petog prekršaja, a onda su domaćini poveli. Musinov je sjajno pronašao Lucasa koji je primio loptu prsima i poentirao za 1:0. Svega 8 sekundi kasnije Makarani su napravili šesti prekršaj, a kapetan Imanalin bio je precizan iz kaznenog udarca.

Mogli su gosti odmah i povesti, ali je Bašković obranio zicer Kulbajevu. Gosti su kažnjeni za taj promašaj nedugo zatim, u 16. minuti Kazazić je tukao, Bairalijev obranio, a Osredkar iz blizine zakucao „otpadak“ u mrežu.