Fešta Makarana: tandem Andrijašević i Lucas izludili 'gospare'

Piše Jakov Kovačević
11. studenog 2018. - 22:39
Novo_vrijeme_apfel_Square_Dubrovnik_09112018_07.JPG

Igrači Tea Strunje dobrom su igrom najavili put u Lisabon na utakmice Lige prvaka. Već u 2. minuti u prigodi je bio Musinov čiji je udarac obranio vratar gostiju Primić, a Babić je u 4. uzdrmao vratnicu Squarea, minutu iza toga Lucasov pokušaj zaustavio je Primić.

Gosti su zaprijetili u 6. minuti, Leonardo je bio neprecizan. Dvorana je bila na nogama u 9. minuti kada su domaći poveli, raspoloženi Andrijašević bio je asistent, Musinov strijelac. Novo Vrijeme Apfel je podebljalo vodstvo u 16. minuti, i ovoga puta Andrijašević je bio dodavač za Lucasa koji loptu kroz noge Primića ubacuje u mrežu.

Do odlaska na odmor u prilikama su bili Leonardo i Musinov, a tek što je započeo nastavak gosti su smanjili na 2:1, Leonardo je snažnim špic udarcem sa desetak metara zakucao loptu u...

27. travanj 2024 01:26