Pet minuta dovoljno za slavlje: 'studentima' se otvorili tek u završnici

Piše V.B.
11. studenog 2018. - 22:53
afcu_split14-121018

Više od pola sata Jesenje su držale Universitas u neizvjesnosti, a onda je u posljednjih pet minuta susreta domaćin s tri pogotka uzeo puni plijen. Prvo je Tustonjić iz auta iznenadio gostujućeg vratara Končevskog koji je zabio sam sebi, potom je isti igrač iz prekrasnog voleja povisio na 3:1, a onda je Šuljić u pretposljednjoj minuti, također iz voleja, potvrdio trijumf postavivši konačnih 4:1. Važna je to bila pobjeda splitskih “studenata“ jer je ovo bio prvi susret u kojima su bili favoriti. Od početka susreta bili su dominantniji, s više udaraca na gol, no otvorilo im se tek u samoj završnici. Bolje ikad nego nikad. Momčad trenera Marina Mandića se preko “fenjeraša“ iz Krapine popela do diobe visoke četvrte pozicije na ljestvici i nema sumnje kako su najugodnije iznenađenje u dosada...

26. travanj 2024 05:37