Bajrušović za prolaz u polufinale

Piše Jakov Kovačević
26. veljače 2019. - 23:18
novovrijeme_vrgorac1-260219

Izuzetno kvalitetnu i uzbudljivu utakmicu u 1/4 finalu MNKH odigrali su u Makarskoj Novo vrijeme Apfel i Vrgorac, na kraju su prolaz u polufinale izborili igrači Tea Strunje.

Makarani su tako prekinuli niz nepobjedivosti Vrgorca koji je trajao čak osam utakmica. Vidjelo se već na početku utakmice da će jedni i drugi igrati napadački, a Jelavić je već u 2. minuti zaprijetio Hercegu. Potom je u prigodi bio Bajrušović, ali je bio neprecizan. Vratar domaćih istakao su u 5. minuti kada je sjajnom obranom zaustavio udarac Sutona.

Vrgorac je došao u vodstvo u 7. minuti kada je Kraljević sa lijevog boka snažnim udarcem zabio za 0:1. Novo vrijeme je uzvratilo preko Kazazića u 10. minuti, njegov udarac zaustavio je Odža. Minutu iza toga Jurićev udarac zaustavila je vratnica domaćih....

27. travanj 2024 01:47