Ostalopočeo je nfl playoff

Prvo kolo doigravanja donijelo nam je preokrete, dramatične trenutke i dva velika iznenađenja

Piše Antonio Juričić
6. siječnja 2020. - 15:44

NFL je ušao u svoju playoff fazu, a 'wild-card round' donio nam je dramatične utakmice i dva velika iznenađenja. Tennessee Titansi su kao gosti pobijedili branitelje naslova New England Patriotse, dok su do sada neuvjerljivi Minnesota Vikingsi također kao gosti izbacili New Orleans Saintse.

U prvoj utakmici 'wild-card rounda' u Houstonu su se susreli domaći Texansi i gostujući Buffalo Billsi. Gosti su apsolutno dominirali prvim poluvremenom i na odmor otišli s prednosti od 13:0. U istom tonu se nastavilo i drugo poluvrijeme te su došli do vodstva od 16:0 samo 17 minuta prije kraja. No, onda su se domaćini probudili i na krilima sjajnog quarterbacka Deshauna Watsona u samo 12 minuta preokrenuli rezultat u svoju korist i poveli s 19:16. Billsi su se uspjeli vratiti i pogoditi fiel...

08. svibanj 2024 18:13