OstaloRukometaši pobijedili i Brazilce

Lino Červar: Igramo lijepo i bez Ivana Balića (FOTO i VIDEO)

12. kolovoza 2008. - 06:24

Rukometna reprezentacija Hrvatske svladala je Brazil u 2. kolu A grupe olimpijskog turnira u Pekingu rezultatom 33:14 , poluvrijeme 18:9. Pred 2800 gledatelja u Beijing Gymnasium dvorani sudili su Gjeding i Hansen iz Danske.

Olimpijski pobjednici iz Atene, hrvatski rukometaši bez ikakvih su problema u svom drugom nastupu u Pekingu upisali i drugu pobjedu protiv nedoraslih suparnika iz Brazila, te praktički osigurali prolazak u četvrtfinale.

Da je razlika u kvaliteti između ovih dviju reprezentacija prevelika bilo je jasno već nakon nepunih pet minuta igre kada je na semaforu rezultat pokazivao 4-0 za Hrvatsku zahvaljujući pogocima Metličića, Džombe, Lackovića i Vukića

Nakon silovitog ulaska u utakmicu kada Brazilci u većini napada nisu uspjeli niti zapucati prema Aliloviću, ...

09. svibanj 2024 17:22