Ostalouzela srebro na sp-u

Sandra Perković nakon novog velikog uspjeha: ‘Drago mi je da sam svoju najveću suparnicu uspjela pobijediti u njezinom dvorištu‘

21. srpnja 2022. - 07:56

Uživala sam u svakom trenutku ovog natjecanja, kazala je najbolja hrvatska atletičarka Sandra Perković nakon što je na svjetskom prvenstvu u Eugeneu osvojila srebrnu medalju u bacanju diska.

Perković je bila druga s rezultatom 68.45 što je njezin najbolji hitac ove sezone. No, to ipak nije bilo dovoljno za zlato koje je iznenađujuće osvojila Kineskinja Bin Feng sa 69.12.

Broncu je osvojila olimpijska pobjednica iz Tokija Amerikanka Valarie Allman sa 68.30m. Braniteljica naslova iz Dohe Kubanka Yaime Perez na koncu je bila sedma sa 63.07, dok je druga hrvatska predstavnica Marija Tolj zauzela osmo  mjesto s rezultatom 63.07.

"Moja najveća suparnica ove godine je bila Valarie Allman i uspjela sam je pobijediti na domaćem terenu. Međutim, nisam očekivala da će nas Kineskinja sve pob...

09. svibanj 2024 18:45