Ostalodalmatinski derbi

Tri gola u devet minuta bila su dovoljna Split Tommyju da osigura pobjedu

13. travnja 2018. - 23:12
nasice_split22-240318

Tri gola u devet minuta (od 14. do 23.) bila su dovoljna Split Tommyju da osigura pobjedu u dalmatinskom derbiju na Gripama protiv Novog Vremena Apfel 3:1 i tako mu se revanšira za poraz u Makarskoj (3:0).

Dva kola prije kraja ovog dijela sezone Splićani ostaju na vrhu tablice s tri boda više od Futsal Dinama koji igra u nedjelju i šest više od Makarana kojima ostaje nada da će u posljednjem kolu u Zagrebu protiv Dinama imati šansu izboriti drugu poziciju koja vodi izravno u polufinale doigravanja.

Splićani su poveli u 14. minuti golom Ćorluke koji je dvije minute ranije pogodio gredu. Asistent je bio Tešija koji je probio desnu stranu i namjestio mu zicer na tri metra od gola.

Do odlaska na odmor domaćin je mogao zabiti još koji gol, no šanse su promašili Đuraš i Grcić, a Musino...

08. svibanj 2024 11:50