Uzbudljiv splitski derbi pripao Mornaru

27. listopada 2011. - 00:43
Kakav derbi, prava utakmica, izvrsna, napeta, dinamična. U posljednje vrijeme svakako jedna od boljih vaterpolskih predstava viđenih na poljudskom bazenu. I zaslužena pobjeda "gostiju", koji su znali bolje iskoristiti svoje šanse.

Počelo je nekako "dizelaški" mirno s obje strane, pipao se puls suparnika, pa su i zgodici u prvoj četvrtini pali u samom finišu. Činilo se onda da su "mornarevci" prelomili dvoboj nakon samo dvije minute igre u drugoj četvrtini, pogotkom Marinić-Kragića i dvije prekrasne realizacije centra Ćorušića stigli su do velikih 5:1 u 9. minuti. No samo se činilo da je sve riješeno.

U sljedećih deset minuti gosti iz Poljuda se nisu sastali sa zgoditkom, proradio je vratar Duje Jelovina, a domaći sa Zente su polako "grizli" prednost. Do kraja druge četvrt...
08. svibanj 2024 09:11