RukometSP rukomet

Trebao bi biti lagan posao: s Bahreinom Hrvatska dosad igrala samo jednom

16. siječnja 2019. - 17:37
2019-01-14T172142Z_489186580_RC173871C3D0_RTRMADP_3_HANDBALL-WORLD

Hrvatska rukometna reprezentacija u srijedu igra dvoboj 4. kola B skupine Svjetskog prvenstva u Munchenu protiv Bahreina, reprezentacije s kojom su "Kauboji" u povijesti odigrali smo jedan dvoboj.

Hrvatska i Bahrein igrali su kvalifikacijski turnir za odlazak na Olimpijske igre u Rio de Janeiru 9. travnja u Danskoj, a Hrvatska je slavila s 33-22. No, unatoč uvjerljivoj pobjedi, Bahrein je u prvom poluvremenu vodio s tri razlike, a poluvrijeme je završilo 14-14. Najbolji pojedinac kod nas bio je vratar Ivan Pešić, koji se razbranio u drugom dijelu i upisao 18 obrana. Taj dvoboj se igrao u Herningu, mjestu u kojem će se 27. siječnja igrati finale SP-a.

Izbornik Lino Červar najavio je da će protiv azijske momčadi odmarati svoje najbolje igrače, s obzirom da utakmica i nije ...

26. travanj 2024 10:32