Reflektorstručno oko

Ključ je bio u Duvnjaku: ‘Budimo pošteni, prvo poluvrijeme je za zaborav. Za drugih 30 minuta svaka čast, tako trebamo igrati‘

Piše Toni Bilić
10. siječnja 2020. - 09:11
Austrija, Graz, 090120. Europsko rukometno prvenstvo. Utakmica skupine A, 1. kola izmedju Hrvatske i Crne Gore. Na fotografiji: Domagoj Duvnjak.Ante Cizmic/Cropix

Sve je ispalo skoro onako kako smo i predviđali, očekivali smo da će biti malo nervoze na početku, da neće ići tako lako. Ipak, nisam mislio da nam Crna Gora može prijetiti cijelo prvo poluvrijeme - prokomentirao je Vatromir Srhoj prvu utakmicu Hrvatske na europskom rukometnom prvenstvu.

U tom prvom dijelu smo loše igrali obranu 5-1, nije bilo suradnje između prednjih igrača Mandića ili Ravnića i Muse, lopte su prolazile pored njih bez problema. Uz to, naša dva bočna igrača u obrani nisu bila dovoljno agresivna. Crnogorski vratar Simić je u tih prvih 30 minuta bilo dosta solidan, tako da nije ni čudno da smo imali toliko problema do poluvremena.

Budimo pošteni, u tom prvom dijelu naša obrana nije funkcionirala, malo su nas poremetila i dva brza isključenja Mandića. U napa...

26. travanj 2024 10:23