Strani nogometDrama u polufinalu

Kup Njemačke: Kovač i Rebić u finalu

26. travnja 2017. - 01:47
kooooobb

Nogometaši Eintrachta iz Frankfurta boljim su izvođenjem jedanaesteraca sa 2-1 svladali domaću Borussiju Moenchengladbach u polufinalu njemačkog Kupa te će se pokušati po peti put u povijesti domoći tog trofeja koji su posljednji put osvojili 1988. godine, a u finalu zadnji put igrali 2006.

Pogodak za gostujuću momčad pod vodstvom Nike Kovača u 15. minuti je postigao Tawatha. U posljednjim trenucima prvog poluvremena za Borussiju je izjednačio Hofmann i rezultat se do kraja osnovnog dijela utakmice, a ni u produžetku više nije mijenjao pa se pristupilo izvođenju jedanaesteraca u kojem nije sudjelovao hrvatski nogometaš Ante Rebić, jer ga je Niko Kovač povukao iz igre u 75. minuti.

U prvih šest serija svi su nogometaši bili precizni, a onda je Danac Christensen promašio. R...

26. travanj 2024 07:07