Mađari se osramotili bez Futacsa, pobjeda Švedske golom s centra, remi BiH

Piše (H)
10. lipnja 2017. - 01:00
hahahhasss

Švedska je pred svojim navijačima svladala europskog doprvaka Francusku sa 2-1 pogotkom Toivonena u posljednjoj sekundi utakmice, kojeg je 30-godišnji napdač postigao udarcem sa sredine igrališta te Šveđane doveo na čelo ljestvice skupine A europskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2018.

Šveđani su na taj način pokvarili i večer Nizozemcima, koji su do tog gola bili na bod od Šveđana i na četiri od Francuza, a sada im obje reprezentacije bježe tri boda. Prije pogreške francuske obrane i istrčalog vratara Llorisa, što je omogućilo Toivonenu da se prometne u junaka dvoboja, Francuzi su bili bliže pobjedi. Poveli su sjajnim pogotkom Girouda iz poluvoleja u 37. minuti. Šveđani su trebali samo šest minuta za izjednačenje, a strijelac je bio Durmaz.