Jedan od najboljih argentinskih nogometaša zadnjih 20 godina završio karijeru i postaje trener

8. rujna 2017. - 17:47

Argentinski nogometaš Esteban Cambiasso (37) zaključio je svoj igrački put i okrenuo se trenerskom poslu.

Cambiasso se odlučio na igračku mirovinu nakon uspješne karijere koja je trajala 21 godinu.

Argentinski veznjak je igrao za šest klubova osvojivši 21 trofej, dok je za reprezentaciju Argentine upisao 52 nastupa i postigao pet golova.

Najveći trag je ostavio u milanskom Interu čiji je dres nosio deset godina (2004-14) osvojivši Ligu prvaka (2010), pet naslova prvaka, četiri talijanska kupa, te svjetsko klupsko prvenstvo.

Igrao je i za Real Madrid s kojim je bio prvak Španjolske, te pobjednik Interkontinentalnog kupa i europskog Superkupa. Nosio je i dres argentinskih velikana River Plate i Independientea, te engleskog Leicester Cityja. Posljednje dvije sezone nosio je dres O...

26. travanj 2024 23:49