Strani nogomettraži se nasljednik?

Ancelotti na udaru novih kritika nakon domaćeg kiksa, navijače posebno boli njegov odnos prema legendi kluba

Piše SD
25. rujna 2017. - 10:52

Punih devet godina bavarski nogometni div nije imao ovakav kiks - tada im se zadnji put dogodilo da ne pobijede kod kuće nakon vodstva 2:0. Uzgred, Wolfsburg nije izborio remi u MÜnchenu od 2001. godine.

Talijanski nogometni stručnjak Carlo Ancelotti našao se na udaru novih kritika nakon domaćeg kiksa Bayerna protiv Wolfsburga u susretu 6. kola njemačkog prvenstva.

Bayern je nakon prvog poluvremena vodio 2:0, no gosti su u nastavku zabili dva gola osvojivši bod na Allianz Areni. Bio je to prvi bod Wolfsburga protiv Bayerna nakon šest uzastopnih poraza i negativne razlike pogodaka 2:22. Posljednji put Wolfsburg je neporažen napustio München prije 16 godina.

‘Bili smo spori, nedovoljno kompaktni’

Bayern je u završnici prvog poluvremena stigao do prednosti od 2:0 golovima Lewandowsk...

26. travanj 2024 19:31