Presudio mu Juventus: Mihajlović dobio otkaz

4. siječnja 2018. - 13:27

Talijanski prvoligaš Torino uručio je otkaz treneru Siniši Mihajloviću nakon što je u srijedu u četvrtfinalu domaćeg kupa eliminiran od gradskog rivala Juventusa, koji je salvio sa 2-0.

Juve je poveo u 15. minuti golom Douglasa Coste, a na 2-0 povisio je Mandžukić u 67. minuti, koji je majstorski prebacio loptu preko Torinovog vratara u situaciji jedan na jedan.

Nakon gola sudac Daniele Doveri je tražio video provjeru zbog navodnog prekrašaja Samija Khedire, ali je priznao pogodak Juvea  nakon čega je trener Torina Siniša Mihajlović izgubio živce te je isključen.

Torino se nalazi na sredini prvenstvene ljestvice, na 10. mjestu, a Mihajlović ga je vodio od ljeta 2016. godine. Prije Torina Mihajlović je vodio brojne klubove u Italiji - Bolognu, Cataniju, Fiorentinu, Sampdorij...

26. travanj 2024 04:17