Ostaloligue 1

Di Maria donio tri boda PSG-u, domaćinima isključen igrač nakon što je oborio suca

15. siječnja 2018. - 09:14

U posljednjem susretu 20. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pobijedio Nantes 1-0.
Pogodak odluke je zabio Angel di Maria u 12. minuti na asistenciju Edisona Cavanija.

U posljednjim trenucima susreta Nantes je ostao s igračem manje nakon što je isključen Diego Carlos. Zanimljivo, Brazilac je zaradio drugi žuti karton jer je oborio suca Tonyja Chaprona.

Lyon je kod kuće odigrao 1-1 protiv Angersa i tako propustio priliku probiti se na drugo mjesto. Gosti su poveli u 14. minuti golom Karija Toka Ekambija iz kaznenog udarca, a izjednačio je Nabil Fekir u 47. minuti.

Angers je od 84. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Flavien Tait, no Lyon to nije iskoristio. Hrvatski nogometaš Mateo Pavlović nije nastupio za goste.