Juve do pobjede uz dva sumnjivo dosuđena jedanaesterca

Piše (H)
7. travnja 2018. - 19:37
Juventus

U prvom susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio 'fenjeraša' Benevento 4-2 uz dva sumnjivo dosuđena jedanaesterca.

Torinska 'Stara dama' se mučila protiv kluba koji gotovo sigurno seli u Serie B, a gosti su do pobjede stigli uz 'poguranac' suca Fabrizia Pasqua koji je dosudio dva sumnjiva jedanaesterca.

Juve je poveo u 16. minuti golom Paula Dybale, a izjednačio je Cheick Diabate u 24. minuti. U posljednjim trenucima prvo dijela Pasqua je dosudio kazneni udarac kojeg je Dybala pretvorio u novo vodstvo torinskog kluba. Sudac prvotno kontakt između Pjanića i Djimsita nije okarakterizirao kao prekršaj, ali je nakon pritiska gostujućih igrača traži pomoć VAR-a i potom promijenio odluku.

Benevento se nije predavao i Diabate je u 51. minuti...

26. travanj 2024 10:03