Strani nogometšesta uzastopna titula

Bayern osigurao naslov prvaka

7. travnja 2018. - 20:05
Bayern

Nogometaši Bayerna osigurali su 28. naslov njemačkog prvaka nakon što su u susretu 29. kola na gostovanju pobijedili Augsburg 4-1 i sada imaju 20 bodova više od Schalkea.

Schalke do kraja sezone ima još šest utakmica i više niti teoretski ne može dostići bavarski sastav.

Augsburg je poveo u 18. minuti nakon autogola Niklasa Sulea, no Bayern je do kraja poluvremena okrenuo rezultat, a potom u nastavku zabio još dva gola za uvjerljivu pobjedu. Strijelci su bili  Corentin Tolisso (32), James Rodriguez (38), Arjen Robben (62) i Sandro Wagner (87).

Bayernu je to bila šesta uzastopna titula što je najduži niz u povijesti tog kluba, a Bavarci ove sezone mogu osvojiti dva trofeja. U Ligi prvaka su na korak do polufinala nakon što su u prvom susretu četvrtfinala na gostovanju pobijedili ...

27. travanj 2024 04:40