Strani nogometliga prvaka

Senzacija u Beogradu: 'Napravili smo čudo, nadam se da će se zbog ovoga pričati o nama'

Piše SN
7. studenog 2018. - 08:39

U 4. kolu Lige prvaka Crvena zvezda je u Beogradu protiv Liverpoola priredila veliko iznenađenje. Prije dva tjedna Liverpool je na Anfieldu rutinski pobijedio Crvenu zvezdu sa 4-0, a večeras je Zvezda neočekivano slavila sa 2-0.

Zvezda je povela u 22. minuti. Nakon kornera najviši je bio Milan Pavkov, koji trese mrežu. Novi šok gostima ponovno je priredio Zvezdin centarfor Milan Pavkov, koji je u 29. minuti odličnim udarcem sa 23 metra pogodio za 2-0 - pišu Sportske novosti.

Nakon utakmice oduševljeni su bili nogometaši Zvezde, a posebno jedan od junaka vratar Borjan.

- Svima nama ovo puno znači. Ovo je nešto nestvarno, napravili smo čudo nakon 45 godina, nadam se da će se zbog ovoga pričati o nama, kao što se pričalo o ranijim generacijama. Ekipa je odigrala fenomenalno, imali s...

26. travanj 2024 10:07