Strani nogometeuropska liga

Nove pobjede Eintrachta i Chelsea, Bešiktaš se vratio u život

30. studenog 2018. - 00:31
Chelsea

Nogometaši Eintrachta nastavljaju nizati pobjede u Europskoj ligi. U susretu petog kola H skupine u Frankfurtu su pobijedili Marseille sa 4-0 ostvarivši i petu pobjedu.

Domaćin je poveo već u drugoj minuti golom Luke Jovića, a na 2-0 je povisio Luiz Gustavo u 17. minuti neobjašnjivim autogolom. Brazilac je vraćao loptu svom vratara, a da prije toga nije provjerio gdje se nalazi. Francuzi su zatresli vlastitu mrežu i u 62. minuti, a autogol je postigao Bouna Sarr, da bi u 67. minuti Jović zabio i svoj drugi gol na utakmici za konačnih 4-0. Ante Rebić je igrao za domaći sastav od 72. minute.

U drugom susretu iz ove skupine Apollon je pobijedio Lazio sa 2-0. Domaćin je stigao do vodstva u 31. minuti fantastičnim škaricama Davida Faupale, a pobjedu Apollona je potvrdio Saša Markov...

09. svibanj 2024 01:47