Strani nogometbundesliga

Wolfsburg preokrenuo zaostatak od dva gola: hrvatski reprezentativci preskočili utakmice zbog ozljeda

24. prosinca 2018. - 00:38
2017-09-09T144721Z_1825924478_RC16D13FF900_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-WOB-HAN.JPG

U posljednjem susretu ove godine u njemačkom prvenstvu Hoffenheim i Mainz su odigrali 1-1, a Andrej Kramarić nije nastupio za domaći sastav zbog ozljede.

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Kerema Demirbaya, a pet minuta kasnije izjednačio je Jean Mateta. U nastavku susreta oba sastava su imala niz prilika, no više nije bilo golova.

Najbolju priliku imao je domaći veznjak Vincenzo Grifo koji je u sudačkoj nadoknadi pogodio vratnicu.

U prvom nedjeljnom susretu Wolfsburg je na gostovanju pobijedio Augsburg sa 3-2.

Gosti su nakon prvog poluvremena vodili 2-0 golovima Guilavoguija (33) i Williama (41), no domaćin je u prvih 15 minuta nastavka uspio izjednačiti. Strijelci su bili Khedira (49) i Cordova (58). Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, gosti su izveli brz ...

26. travanj 2024 20:59