Strani nogometbundesliga

Kovačev Bayern se ispucao na Mainzu: Eintrachrt slavio, Rebiću VAR-om poništen gol

17. ožujka 2019. - 21:44
2019-03-02T150041Z_1694859633_RC181B977620_RTRMADP_3_SOCCER-GERMANY-SGE-TSG.JPG

Nogometaši Bayerna, kojeg vodi Niko Kovač, u nedjelju su na Allianz Areni napunili mrežu Mainza, pobijedivši sa 6-0, a trostruki strijelac bio je James Rodriguez (33, 51, 55). Pogotke su još zabili Robert Lewandowski (3), Kingsley Coman (39) i Alphonso Davies (70), a Bayern se vratio na prvo mjesto Bundeslige, ima isti broj bodova ali bolju gol razliku od Borussije Dortmund.

U 26. kolu Bundeslige Eintracht iz Frankfurta je u nedjelju na domaćem terenu svladao Nürnberg sa 1-0 pogotkom Martina Hintereggera u 31. minuti. Hrvatski napadač u dresu Eintrachta Ante Rebić ušao je u igru u 76. minuti, a u 82. se mogao upisati u strijelce, ali je bio trunku neprecizan. U 88. minuti Rebić je zatresao mrežu, ali je nakon pregleda VAR-a pogodak poništen zbog zaleđa. Hrvatski branič Tin Jedvaj ni...

26. travanj 2024 01:45