Strani nogometdramatična završnica

Nastavlja se mrtva trka Liverpoola i Cityja: Redsi u derbiju slavili autogolom u sudačkoj nadoknadi i opet izbili na čelo Premiershipa

31. ožujka 2019. - 22:10

U derbiju 32. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je u dramatičnoj završnici pobijedio Tottenham sa 2-1 vrativši se na prvu poziciju s dva boda više od Manchester Cityja.

"Redsi" su do pobjede stigli u sudačkoj nadoknadi 'komičnim' autogolom Tobyja Alderweirelda.

Domaćin je poveo u 16. minuti lijepim golom Roberta Firmina koji je zabio glavom na već devetu asistenciju Andrewa Robertsona. Gosti su u nastavku odigrali daleko bolje i izjednačili su u 70. minuti preko Lucasa Moure.

Tottenham je u 85. minuti mogao šokirati Liverpool, a možda i riješiti pitanje prvaka. Sissoko i Son su bili "dva na jedan" u kontri, ali je Sissoko bio sebičan i pucao je preko gola. Kazna je stigla u 90. minuti kada su si gosti sami zabili gol. Robertson je još jednom odlično ubacio, Salah je s ...

25. travanj 2024 12:58